شناسه : 2417
ش, 05/26/1398 - 12:46
نویسنده : yzd.omranbasij.ir

برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهید فتاحی اردکان

جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین عمران و معماری شهید فتاحی اردکان با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد مهندس امیدی،جانشین فرمانده ناحیه اردکان سرهنگ هاتفی،مدیر کانون و اعضاء هیئت اندیشه ورز کانون اردکان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد:

جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج  مهندسین عمران و معماری شهید فتاحی اردکان در تاریخ22/05/98 با حضور مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد مهندس امیدی،جانشین فرمانده ناحیه اردکان سرهنگ هاتفی،مدیر کانون و اعضاء هیئت اندیشه ورز کانون اردکان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مهندس غفاری مدیرکانون شهید فتاحی اردکان جلسه را با نام و یاد خدا و شهدا شروع کردند و ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت اعضاء،به معرفی آنها  پرداختند.

بعد از توضیحات مهندس غفاری،مهندس امیدی ضمن عرض سلام و خداقوت توضیحاتی راجع به ساختار و چارت سازمانی بسیج مهندسین پرداخته و در مورد گروه های تخصصی و وظیفه تحلیل و بررسی و رصد مسائل و مشکلات گریبان گیر شهرستان مسائلی را مطرح و به سوالات اعضاء در مورد مسائل کانون آن شهرستان توضیحاتی را ارائه فرمودند.

از جمله مواردی که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت بحث الودگی های زیست محیطی به وجود آمده در سالهای اخیر به علت احداث کارخانجات مختلف در این شهرستان بوده که باعث بروز مشکلات متعددی برای مردم گردیده است و بسیج مهندسین خواستار بررسی و ارائه راهکارهایی برای کاهش این آلودگی های بوده است و مقرر شد این بحث به صورت جدی در کارگروه محیط زیست آن شهرستان مورد بررسی و تبادل نظر قرار گیرد.

انتهای پیام

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید