شناسه : 2860
د, 10/09/1398 - 12:09
نویسنده : yzd.omranbasij.ir
مجمع بسیج مهندسین

مجمع سالیانه بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد+عکس

مجمع سالیانه سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان در تاریخ سه شنبه 03/10/98 با حضور فرمانده سپاه الغدیر یزد ،معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر، معاون عمرانی استاندار یزد، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان،مدیر کل دفتر فنی استانداری و مسئولین استان با موضوع تحلیل وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز استان برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد:

جلسه مجمع بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد در تاریخ سه شنبه03/10/98 در سالن جلسات اداره حفظ نباتات استان یزد با حضور فرمانده سپاه الغدیر یزد جناب سرهنگ پورشمسی، معاون هماهنگ کننده سپاه الغدیر جناب سرهنگ نوری زاده، معاون عمرانی استاندار جناب آقای مهندس صادقیان ،رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مهندس سالاری ،مدیر کل دفتر فنی استانداری مهندس عارفی و نمایندگی دفاتر شهرستانی، مدیران کانون های بسیج مهندسین شهرستان ها، اعضای شورای بسیج مهندسین استان وتعدادی از مهندسین بسیجی برگزار گردید.

در این جلسه مهندس امیدی ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه موضوع مجمع را تحلیل وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در استان و راه های حل این مسئله اعلام کرد.

سپس مهندس سالاری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد به بیان آخرین وضعیت ساخت و سازهای غیر مجاز در استان پرداخت و با ارشاره به ظرفیت عظیم صنعت ساختمان در رفع بیکاری و ایجاد اشتغال برای جوانان و کم اثر کردن تحریم ها پرداختند.

در ادامه فرمانده سپاه الغدیر یزد بر نقش مهندسین و معماران در فرهنگ سازی جامعه پرداخت و هنر را مقدمه معماری، معماری مقدمه فرهنگ سازی و سپس نقش موثر فرهنگ در ایجاد تمدن را بیان کردند و در این زمینه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کردند که ایجاد تمدن نوین اسلامی یکی از ارکان آن می باشد و اعلام نمودند بسیج برای فرهنگ سازی دراین زمینه آماده می باشد.

در ادامه مهندس صادقیان معاون عمرانی استاندار بر نقش موثر شفاف سازی در جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرد و معاونت عمرانی را پیشرو در شفاف سازی برشمرد که با نظام مهندسی همکاری بسیار خوبی دارد.

در پایان مهندس امیدی از حضور اعضاء مجمع و کلیه مسئولین تقدیر و تشکر نمودند.

 

 

انتهای پیام

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید