شناسه : 3474
ی, 05/12/1399 - 12:56
نویسنده : yzd.omranbasij.ir

جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد با حضور سردار پورشمسی

جلسه هیئت اندیشه ورزسازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد در تاریخ یکشنبه 22/04/99 با حضور فرمانده سپاه الغدیر سردار پور شمسی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان یزد:

مهندس امیدی ضمن عرض خوش آمد گویی خدمت سردار و اعضائ محترم هیئت اندیشه ورز جلسه را با نام و یاد خدا و شهدا شروع کردند،سپس به ارائه گزارش از فعالیتهای گروه های تخصصی هفت گانه بسیج مهندسین عمران و معماری به سردار پور شمسی و اعضای حاضر در جلسه پرداختند.

- مهندس محمد علی خواجه رضایی مسئول هیئت اندیشه ورز سازمان و مسئولین کارگروه های تخصصی هفت گانه (مسکن

معماری،شهرسازی اسلامی،حمل و نقل،آب،محیط زیست،نظام مهندسی و مدیریت شهری )گزارشی از وضعیت استان در موضوعات خود ارائه دادند.

مهندس خواجه رضایی مسئول هیئت اندیشه ورز و مسئول مجمع مهندسین خیر استان یزد گزارشی از احداث مدارس خیری در استان ارائه دادند.

- مهندس احسان خواجه رضایی در مورد کارگروه مسکن و وضعیت مسکن مهر مسکن ملی و وضعیت اجاره بها منازل و وضعیت نامناسب استان ارائه دادند.

مهندس غفوری در مورد وضعیت آب و محیط زیست استان و همچنین وضعیت انتقال آب به استان ارائه دادند.

- مهندس کوچک زاده در مورد وضعیت مدیریت شهری استان و وضعیت نامناسب مشاوران املاک استان و نقش آنها در گرانی قیمت زمین و مسکن ایراداتی را ارائه نمودند..

جمع بندی نظرات اعضای هیئت اندیشه ورز بسیج:

- بحث و تبادل نظر اعضائ کارگروه های هفت گانه بسیج مهندسین

- ارائه گزارش و مشاوره در زمینه کارگروه های تخصصی

در پایان سردار پور شمسی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مهندسین بسیجی خواستار تلاش بسیج مهندسین در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب و تمدن سازی اسلامی شدند و شهر سازی و معماری اسلامی را یکی از مقدمات تحقق تمدن اسلامی دانستند .

 

انتهای پیام

برچسب ها
0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید